Novinky a vylepšení roku 2021

Bookolo produkty prošly tento rok významnými změnami a vylepšeními. Všechna tato vylepšení  vychází  z nejnovějších technologických trendů v oboru hospitality. Rovněž zohledňujeme všechny podnětné připomínky od vás, našich klientů. Další novinky budou následovat v novém roce 2022.

Aby vše fungovalo tak jak má, pořídili jsme pro Bookolo system nový a výkonnější server a provedli optimalizaci extranetu Bookolo.

NášBookolo Booking Enginepodstoupiloptimalizaci dynamického kalendářea registrace do systému. Rozšířili jsme podporované jazykové mutace a vylepšili možnosti nabídky privátních sazeb. Významné je také naše nové napojení na partnerské OTA Trevor a propojení s PMS LAURYN - Lázeňský a rehabilitační software LBIS/4G.

Bookolo Channel Managerse opět posunul o level výše. Provedli jsme optimalizaci a vylepšení, jako například možnost zasílání ceny na OTA v modulu Occupancy Based Pricing nebo Standard Pricing a funkci pro uzavírání jednotlivých OTA´s pro vybrané termíny. Kromě toho byl Channel Manager rozšířen o možnosti zasílání různých procentuálních navýšení cen pro zvolené OTA v nastaveném termínu.  Další novinkou je autopilot nejen pro revenue management, ale i rozšíření o OTA Termino (Slevomat.cz, Zľavomat.sk).

Nezapomněli jsme ani na nášVoucher Shop, který mánovou funkci pro prodloužení platnosti voucherů a jejich uplatnění v Booking Engine a rozšíření filtrace zakoupených voucherů. Dále je nově k dispozici také export zakoupených voucherů do Excelu a PDF, anonymizace dat klienta po zakoupení voucheru a uplatnění poukazů na všech zařízeních hotelové sítě.

Online Check-injsme rozšířili také proBookolo Channel Manager a výzva k vytvoření online check-in je již zasílána 2 dny před příjezdem i na klienty, který si rezervaci vytvořili v OTA, jako je například booking.com.

Wellness & Spa modulbyl rozšířen o export rezervací, detailnejší  filtraciavzniklanová funkce sdílené kapacity wellness služeb. Pro naši službuImplementace platební brányjsme zvýšili počet podporovaných platebních bran a přidali implementaci get payment status.

Úplně novou službou byla na začátku roku naše službaPárování plateb, která přináší další automatizaci hotelových finančních procesů a jistě ji přivítalo mnoho z vás. 

Sledujte nás - všechny současné a budoucí novinky si můžete přehledně prohlédnout v našem Bookolo Changelog